Діоганаль прямокутника дорівнює 13 см а одна зі сторін 5 см знайдіть периметр прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Игорь.

Ответ:

по теоремі піфагра знайдемо невідомий катет. так як периметр - сума всіх сторін, то отримаємо таке:

2(5+\sqrt{13^{2} - 5^{2}  })

2(5+\sqrt{169 - 25})

2(5+\sqrt{144})

2(5+ 12)

2*17

34 см периметр, це відповідь

Объяснение: