Знайдіть периметр прямокутника, якщо його площа дорівнює 27 см², а одна з його сторін у 3 рази

більша за другу.будьласка швидше та українською.даю 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ: 24см

Объяснение:

Сторона a - х

Сторона b - 3x

Площа - 3х*х=27, х^2 = 9, x=3

Тобто, сторона a=3см, сторона b=9см.

Розрахуем периметр - P=(3+9)*2=24см

Отвечает Еждик Галя.

Ответ:

Позначимо одну сторону прямокутника через х, а іншу - через 3х (за умовою задачі).

Тоді, знаючи, що площа прямокутника дорівнює 27 см², маємо: x * 3x = 27

Розв'язуючи це рівняння, знаходимо значення х: 3x² = 27 x² = 9 x = 3

Отже, одна сторона прямокутника дорівнює 3 см, а інша - 9 см.

Периметр прямокутника дорівнює: P = 2 * (3 + 9) = 2 * 12 = 24 см

Відповідь: периметр прямокутника дорівнює 24 см.

Объяснение: