СРОЧНООО!!!!! НЕ ВАЖКО!!!!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!У прямокутному трикутнику ABC (∠C = 90⁰) AC =

40см, AB = 41см. Знайдіть: sin A

Ответы на вопрос

Отвечает Жакупов Бахтияр.

Ответ:

sin A=9/41

будь ласка, можна найкращу відповідь

Объяснение:

BC=√41*41-40*40=√1681-1600=√81=9

sin A=BC/AB=9/41