Різниця коренів квадратного рівняння х2 - 8х + q = 0 дорівнює 2. Тоді значення q дорівнює..


Ответы на вопрос

Отвечает Маллаев Шодруз.

Пошаговое объяснение:

{х1 + х2 = 8

{х1 - х2 = 2

{2х1 = 10

{х1 + х2 = 8

1)

2х1 = 10

х1 = 10 : 2

х1 = 5

2)

х1 + х2 = 8

5 + х2 = 8

х2 = 8 - 5

х2 = 3

q = x1 * x2 = 5 * 3 = 15