При паралельному перенесенні відрізок MN→ PK. М(2;-2), N (0;3); P ( 3;5), K -?


Ответы на вопрос

Отвечает Калицкий Роман.

Ответ:Для паралельного перенесення вектора необхідно знайти координати точки K, знаючи координати точки P та вектора перенесення, який у даному випадку дорівнює вектору MN →.

Вектор MN → можна знайти, віднімаючи координати точки M від координат точки N:

MN → = N - M = (0, 3) - (2, -2) = (-2, 5)

Далі, щоб знайти координати точки K, потрібно додати вектор перенесення MN → до координат точки P:

K = P + MN → = (3, 5) + (-2, 5) = (1, 10)

Отже, координати точки K дорівнюють (1, 10).

Объяснение:

Поставь лучший ответ пожалуйста