Терміново ! розгорнута відповідь Довжина основи циліндра дорівнює 12л см, а його висота дорівнює

10 см. Обчислити об'єм циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Артем.

Ответ:

V=360π см³

Объяснение:

С=2πR; → R=C/2π=12π/2π=6см

Sосн=πR²=π*6²=36π см²

V=Sосн*h=36π*10=360π см²