Дано вектори а̅ і в̅ ,∣а̅∣ =3 ∣в̅∣ = 2 ∠(а̅,в̅) = 120. Знайдіть ∣а̅+в̅∣. Відповідь піднесіть до

квадрату.

Ответы на вопрос

Отвечает Ключаров Артем.

Ответ:

52/9=5,8

Объяснение:

а̅ і в̅ ,

∣а̅∣ =3 ∣в̅∣ = 2

∠(а̅,в̅) = 120°.

∣а̅+в̅∣  ?  ∣а̅+в̅∣ =∣а̅∣²+∣в̅∣²-2∣а̅∣*∣в̅∣*cos120° по теореме косинусов

∣а̅∣ = 2; ∣в̅∣ = 2/3;  ∣а̅+в̅∣ ²=2²+(2/3)²-2*2*2/3*(-0,5)=5,8