Знайдіть радіус кола: вписаного в правильний шестикутник з периметром 36/3 см.СРОЧНО!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Тимур.

Ответ:

P=6a

a=P/6=30/6=5

r=(a√3)/2=(5√3)/2

C=2πr=2π(5√3)/2=5√3π cm

Отвечает Рыжков Миша.

Ответ:

вибачайте за кривий малюнок

Объяснение:

периметр шестикутника 36/3 = 12. одна сторона 12/6= 2 см. в таблиці дивимось формулу та рахуємо