Основи прямокутної трапеції дорівнюють 28 і 20 см, а тупий кут 135 градусів. Знайдіть площу трапецій


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 2см

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, КМ=РТ, МР=5 см, КТ=9 см, ∠МРТ=135°. Знайти РН.

Проведемо висоти МС і РН.

ΔКМС=ΔТРН за катетом та гіпотенузою, отже КС=ТН=(9-5):2=2 см.

ΔТРН; ∠ТРН=135-90=45°; ∠Т=90-45=45°, отже ΔТРН - рівнобедрений, ТН=РН=2 см

Відповідь: 2 см.