знайдіть градусну міру дуги кола радіус якого дорівнює 9 см а довжина дуги дорівнює 4п СРОЧНО

ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вероника.

Ответ:

80°- градусна міра дугі

Объяснение:

Сдугі=πR*a°/180°; Cдугі=4π см; R=9см

а°=180*Сдугі/πR=180*4π/9π=80°