. У прямокутному паралелепіпеді сторони ос- нови дорівнюють 6см та 8см, його діагональ ут- ворює з

площиною основи кут 60°. Знайдіть йо- го висоту та площу бічної поверхні.

Ответы на вопрос

Отвечает Меженин Вова.

Объяснение:

длина а=6 см

ширина b=8 cм

угол между d и d1=α=60°

высота с=?

Sбок=?

диагональ основания d1=√(a²+b²)=

=√(6²+8²)=√100=10 см.

tg60=c/d1

с=d1•tg60=10√3 cм

площадь грани S1=а•с=6•10√3=60√3 см²

площадь грани S2=b•c=8•10√3=80√3 см²

Sбок=2(S1+S2)=2(60√3+80√3)=

=280√3 cм²