Діагоналі ромба дорівнюють 8 і 6. Знайдіть висоту ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошкевич Елена.

Ответ:   4.8 см.

Объяснение:

Дано

D=8 см

d=6 см

*************

h=?

Решение

ABCD - ромб.

a - сторона  ромба

a=(√D²+d²)/2 = (√8²+6²)/2 =√(64+36)/2 =√(100)/2 = 10/2 = 5 см.

S=D*d*2 = 8*6/2 = 24 см².

S=ah;  5h=24;

h=24/5;

h=4.8 см.

Отвечает Тапова Тереза.

Відповідь:Сторона a=√16+9 = 5см

Площа S = d₁d₂/2= 24 см²

Висота h = S/a = 4,8 см

a²=(d₁/2)²+(d₂/2)²