Здійснено паралельне перенесення прямої 2×+3y=6"напишіть рівняння прямої .Якщо вона проходить

черезмточкучB(-1;4)

Ответы на вопрос

Отвечает Фальконе Миша.
2х+3y=6 виразимо у через х
3у=6-2х
у=
 \frac{6-2x}{3}
y= 2- \frac{2}{3} x.
При паралельному перенесенни зберигаэться кутовий коефициэнт прямойи, тобто шукана пряма маэ вигляд:
у= - \frac{2}{3} x+b.
Якщо точка В належить прямий, то йийи координати задовольняють ривняння прямойи:
4=(- \frac{2}{3} )*(-1)+b, 4= \frac{2}{3} +b, b=3 \frac{1}{3} .
Видповидь: у= - \frac{2}{3} x+3 \frac{1}{3} .