Знайдіть площу круга вписаного в правильний трикутник зі стороною 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.
Застосуємо формулу r=а/2√3=6/2√3=3/√3=√3 см.
S=πr²=3π см²