Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см.Його висота становить 40%довжини і 3/4

ширини.Обчисліть об'єм паралалепіпеда? Висота =60*0,4=24 см а далі не розумію чому у всіх відповідях ширина =24/3/4 я вважаю Що 60/3/4? Поясніть будь ласка !

Ответы на вопрос

Отвечает Джига Віта.
Висота це 0,4 довжини і 3/4 ширини...
Висота: 60*0,4=24 см.

Ширина =24:(3/4)=24*4/3=32 см.
Обьем: abc=46080 см^3