Допоможіть будь-ласка дуже потрібно!))Точка F належит відрізку AB .Знайдіть довжину відрізка

AF,якщо FB=5,4 ми,AB=8,3

Ответы на вопрос

Отвечает Ласынов Салават.

Відрізок АВ є сумою відрізків АF і FB.

АВ=АF+FB

8.3=АF+5.4

AF=8.3-5.4=2.9

Відповідь:AF=2.9см