Обчислити обєм піраміди з основою трикутника з сторонами а=2, в=3; с=3 і висотою Н=5


Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Данила.
V=1/3*Sосн*h
Sосн=  \sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)}
p=(2+3+3)/2=4
Sосн=  \sqrt{4(4-2)(4-3)(4-3)}= \sqrt{4*2}=2 \sqrt{2}
V=1/3*2√2*5=  \frac{10 \sqrt{2} }{3}