Основи трапеції відносяться як 3 : 7 , а її середня лінія дорівню 80 см . Знайдіть меншу основу

трапеції .

Ответы на вопрос

Отвечает Убушиева Агни.
(3х+7х)/2=80
5х=80
х=16
Менша сторона = 3х=3*16=48