У рівнобічній трапеції більша основа дорівнює 12см,а бічна сторона 4см Гострий кут трапеції

дорівнює 60 градусів .Знайдіть меншу основу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Миргородский Даня.

За х обозначим меньшую сторону 4*cos60=(12-x)/2 4*1/2=6-x/2 6-2=x/2 x=4*2 x =8