У рекцію з оксидом купруму (2) вступило 12,4сульфатної кислоти обчислити масу сульфату купруму(2)

що утворює під час реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Лада.
           12,4          X
CuO+H2SO4-->CuSO4+H2O
            98            159.5
M(H2SO4)=98g/mol  ,M(CuSO4)=159.5g/mol
12.4/98 = X/159.5   X=20.2 g
ответ 20.2 г