Скільки молекул міститься в 1,25 моль алюмінію


Ответы на вопрос

Отвечает Харчук Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Al) = 1,25 моль

Na=6,02*10²³

Найти

N(Al)

N(Al) = n * Na = 1,25 * 6,02*10²³ = 7,5*10²³ атомов