Обчисліть масу водню у порції, де міститься 6,02 • 10 25 молекул цього газу


Ответы на вопрос

Отвечает Кучинская Есения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(H2)=6,02×10²⁵ молекул

m(H2)-?

ν=N/Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

ν(H2)=6,02×10²⁵ / 6,02×10²³= 100 (моль)

m=ν×M , M(H2)=2×1=2г/моль

m(H2)=100×2=200 (г)

Відповідь: m(H2)=200 г