Обчисліть число молекул вуглекислого газу кількість речовин 3 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Ефименкова Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(CO2) = 3 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(CO2)

N(CO2) = Na *n = 6,02*10²³ * 3 = 1,8*10²⁴ молекул