Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин: 1. na → naoh →

na2co3 2. ca → cao → ca(oh)2→ caco3

Ответы на вопрос

Отвечает Смоловская Елена.

Ответ:

1) Na+H2O=NaOH+0,5H2

2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O

2) Ca+0,5O2=CaO

CaO+h2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O