Відносна густина газу за повітрям становить 1,52. Який об'єм займе 11г цього газу за н/у​


Ответы на вопрос

Отвечает Горьких Иван.

Ответ:

Объяснение:

M=1.52*Dпов.=1,52*29=44,1Г/моль

n=m/M=11/44.1=0.25моль

V=n*Vm=0,25*22,4=5,59л