Молярна маса сульфур (Ιν) оксиду SO₂ становить 64 г/моль. Укажіть об°єм, який за нормальних умов

займе 12,8 г цього газу. А 1,14 л Б 4,48 л В 5,6 л Г 22,4 л

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Мария.
Відповідь:

Б 4,48 л

Пояснення:

n = m / M

n ( SO2 ) = 12,8 / 64 = 0,2 моль

V = n • Vm

Vm ( молярний об’єм ) = 22,4 л/моль

V ( SO2 ) = 0,2 • 22,4 = 4,48 л