ПЖЖЖЖ срочнооо 1. Позначте правильне твердження знаком «+», а неправильне – «-»:1) Одиниця

вимірювання кількості речовини – кілограм2) Молярна маса речовини чисельно дорівнює відносніймолекулярній масі.3) Одиниця вимірювання молярної маси речовини - г/моль4) Число Авогадро дорівнює 3,02*10 23 моль -15) Молярна маса речовини залежить від умов вимірювання6) Число Авогадро позначається символом N A7) Об'єм газуватої речовини залежить від умов вимірювання8) В однакових об'ємах різних газів за однакових умов містятьсяоднакові маси речовин9) Об'єм будь-якої газуватої речовини за нормальних умовдорівнює 224 м 310) Середня молярна маса повітря дорівнює 29 г/моль11) Одиниця вимірювання молярного об'єму речовини – л/кг12) Відносна густина показує, у скільки разів один газ важчий заінший2. Задача. Обчисліть кількість речовини, яка міститься в 40 г брому Br 2 .3. Задача. Обчисліть масу 10,08 л карбон (ІІ) оксиду СО за нормальнихумов.

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Объяснение:

1) -

2) +

3) +

4) -

5) -

6) +

7)+

8) -

9)- (некорректное условие)

10) +

11) -

12) +

2. Задача.

Решение.

n(Br2)=m(Br2)/M(Br2)=40г/160 (г/моль)=0,25 моль.

3. Задача. Вычислите массу 10,08 л карбон (II) оксида СО при нормальных условий.

Решение.

n(CO)=V(CO)/Vm=10.08/22.4=0.45 моль.

m(CO)=n(CO)*M(CO)=0.45*28=12.6  г.