ДАЮ 85 БАЛОВ: 1. Допишіть схеми реакцій і перетворіть їх на хімічні рівняння: а) Сl2O7 + Н2O → б)

NaNO2 + Н3РО4 → в) H2SO4 + Pb(NO3)2 → г) HBr + К2СО3 → д)) Li + ... → LiOH + ...; е) SrO + ... → Sr(OH )2; З) Fe2(SO4)3 + … → Fe(OH )3 + …; ж) BaZnO2 + HNO3 → Zn(ОH)2 + … 2. Яку оксигеновмісну кислоту не можна добути із відповідного оксиду і води? 3. Яка маса барій гідроксиду утворюється при взаємодії 15,3 г барій оксиду з водою? 4. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі послідовні перетворення: CdS → CdO → Cd(NО3)2 → Cd(OH )2; Cl2 → HCl → CuCl2 → HCl → NaCl → HCl .

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Артём.

Ответ:

Cl2O7+H2O→ 2HClO4

3NaNO2+H3PO4→ Na3PO4+3HNO2

H2SO4+Pb(NO3)2→ PbSO4+2HNO3

2HBr+K2CO3→ H2CO3+2KBr

2Li+2H2O→2LiOH+H2

SrO+H2O→ Sr(OH)2

Fe2(SO4)3+6H2O→ 2 Fe(OH)3 + 3 H2SO4

BaZnO2+2HNO3→ Zn(OH)2+Ba(NO3)2

2.Кремниевую. Оксид кремния - песок, не взаимодействет с водой

3.BaO+H2O=Ba(OH)2

n BaO=15.3/153.3=0.099 моль

n Ba(OH)2=0.099 моль

m Ba(OH)2=0.099*171.3=16.95 г

4.Cd+S=CdS

CdS+H2O=CdO+H2S

CdO+HNO3=Cd(NO3)2+H2O

Cd(NO3)2+2KOH=Cd(OH)2+2KNO3

Cl2+H2=2HCl

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2H2O=Cu(OH)2+2HCl

2HCl+Na2O=2NaCl+H2O

2NaCl+2H2O=2NaOH+2HCl

Объяснение:

надеюсь помог пж нажми на лучший ответ :) я же старался