Маса нітроген(III) оксиду дорівнює 684 г. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Приходько София.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N2O3) = 684 г

Найти: V(N2O3) - ?

Молярна маса : М(N2O3)  = 14 * 2 + 16 * 3 = 76 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n(N2O3) = m(N2O3)/М(N2O3) = 684/76 = 9 моль

Обчислимо, який об'єм займає цей газ за нормальних умов

V(N2O3)  = n(N2O3) * Vm = 5 * 22,4 = 112 л