Самостійна робота 1) Визначте відносну густину Хлору Cl2 за метаном CH,2) Порція кальцій нітрату

Ca(NO3)2 містить 42,14*1023 формульних одиниць. Визначте кількість речовини Ca(NO3)2-3) Визначте кількість речовини цинк гідроксиду Zn(OH)2, маса якого дорівнює 1386 г4) Укажіть масу порції газу нітроген (IV) оксиду за нормальних умов, якщо його об'єм дорівнює 448 л5) Відносна густина газоподібної речовини за повітрям становить 1,31. Визначте відносну густину цього газу за Гелієм.6) в емкості міститься 21,07*103 молекул газу Криптону. Укажіть об'єм за нормальних умов, який буде займати цей газ.помогите пожалуйста!!! срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чувашова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(Cl2) = 35,5 * 2 = 71 г/моль

М(СН4) = 12 + 4) = 16 г/моль

D(CH4) = М(Cl2)/М(СН4) = 71/16 = 4,4375

2)

n(Ca(NO3)2) = N(Ca(NO3)2) /Na = 42,14 * 10²³/6,02 * 10²³ = 7 моль

3)

М(Zn(OH)2) = 65 + (16 + 1) * 2 = 99 г/моль

n(Zn(OH)2) = m(Zn(OH)2)/М(Zn(OH)2) = 1386/99 = 14 моль

4)

n(NO2) = V(NO2)/ Vm = 448/22,4 = 20 моль

М(NO2) = 14 + 16 * 2 = 46 г/моль

m(NO2) = n(NO2) * M(NO2) = 20 * 46 = 920 г

5)

М(повітря) = 29 г/моль   М(Не) = 4 г/моль

M(речовини) = D(повітря) * М(повітря) =  1,31 * 29 = 38 г/моль

D(Не) = M(речовини)/М(Не) = 38/4 = 9,5

6)

n(Kr) = N(Kr) /Na = 21,07 * 10²³/6,02 * 10²³ = 3,5 моль

V(Kr) = n(Kr) * Vm = 3,5 * 22,4 = 78,4 л