Густина деякого газу за киснем дорівнює 2,5. Визначте відносну молекулярну та молярну маси газу,

обчисліть його відносну густину за воднем. Виходячи із значення молярної маси, зробіть припущення, який газ був використаний Потрібно з рішенням

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Есения.

Ответ:

Объяснение:

М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

Молярна маса газу:

М(газу) = D(O2) * М(О2) = 2,5 * 32 = 80 г/моль

Відносна густина за воднем:

D(Н2)(газу) = M(газу) / M(H2) = 80/2 = 40

Цей газ :Сірний ангідрид SO3

V(SO3) = 32 + 16 * 3 = 80 г/моль