Срочно!!!Помогите пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 1,Визначте масу і об'єм (н. у.) 3,01∙10^25

молекул фтору. Розрахуйте відносну густину фтору за воднем та гелієм 2.Густина деякого газу за киснем дорівнює 2,5. Визначте відносну молекулярну та молярну маси газу, обчисліть його відносну густину за воднем. Виходячи із значення молярної маси, зробіть припущення, який газ був використаний

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

Ответ:

2. М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

Молярна маса газу:

М(газу) = D(O2) * М(О2) = 2,5 * 32 = 80 г/моль

Відносна густина за воднем:

D(Н2)(газу) = M(газу) / M(H2) = 80/2 = 40

Цей газ :Сірний ангідрид SO3

V(SO3) = 32 + 16 * 3 = 80 г/моль