теплота утворення амоніяку -46 кДж моль скільки теплоти виділиться під час взаємодії 80 л водню з

азотом​

Ответы на вопрос

Отвечает Беспаленко Екатерина.

N2 + 3H2 -----> 2NH3 + 46 кДж/моль

n(H2)=80/22,4=3,5 моль

3 - 46 кДж/моль

3,5 - х кДж/моль

х=46*3,5/3=53,(6) кДж/моль