9. Обчисліть відносну густину пропану за воднем. (26)


Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

Відповідь:

Відносна атомна маса пропану складає 44 г/моль. Атомна маса водню становить 1 г/моль.

Для обчислення відносної густини пропану за воднем необхідно порівняти масу однієї молекули пропану з масою однієї молекули водню.

Маса однієї молекули пропану дорівнює 44 г/6,022·10²³ молекул = 7,31·10⁻²³ г.

Маса однієї молекули водню дорівнює 1 г/6,022·10²³ молекул = 1,67·10⁻²⁴ г.

Отже, відносна густина пропану за воднем дорівнює:

(7,31·10⁻²³ г) / (1,67·10⁻²⁴ г) ≈ 43,8

Таким чином, відносна густина пропану за воднем дорівнює близько 43,8.