3) До розчину масою 150 г з масовою часткою солі 10% добавили 50г солі. Визначте масову частку солі

в утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

w=m(вещества)/m(раствора)×100%

m(вещества) = 150 × 0,1 = 15 г

m(образовавшегося вещества) = 15 + 50 = 65 г

m(образовавшегося раствора) = 150 + 50 = 200 г

w(образовавшегося вещества) = 65/200×100% = 32,5%

Ответ: 32,5%