Обчислити масову частку розчину масою 200 г. з масовою часткою 5% , якщо випарилось 40 г води.

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жукович Эмилия.

Объяснение:

200 \times 0.05 = 10 \\ 200 - 40 = 160 \\  \frac{10}{160}  \times 100\% = 6.25\%