Густина газу за воднем становить 13. Обчисліть масу 1л цього газу за н.у.дам 50 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Закинов Саша.

Объяснение:

Дано:

D(H2)=13

V(газу)=1л

m(газу)=?

m(газу)=n•M

n=V/Vm =1/22.4= 0.045моль газу

M(газу)=D•M(Н2)=13•2•1=26г/моль

m(газу)=0.045•26= 1.16г