Допоможіть будь ласка! даю 95 балів! Установіть відповідність між оксидом та відповідним йому

гідратом, запишіть рівняння реакції утворення гідрату з оксиду та дайте назви оксидам і гідратам. 1. ВаO а. NaOH 2. SO3 б. HNO3 3. Na2O в. H2SO3 4. N2O5 г. Вa(OH)2 5. SO2 д. HNO2 6. NО2 е. H2SO4

Ответы на вопрос

Отвечает Кетов Саша.

Ответ:

1-г

BaO+H2O=Ba(OH)2

BaO-оксид Барію

Ba(OH)2-гідроксид Барію

2-e

SO3+H2O=H2SO4

SO3-оксид Сульфуру

H2SO4-сульфатна кислота

3-a

Na2O+H2O=2NaOH

Na2O- оксид Натрію

NaOH-гідроксид Натрію

4-б

N2O5+H2O=2HNO3

N2O5-оксид Нітрогену

HNO3-нітратна кислота

5-в

SO2+H2O=H2SO3

SO2-оксид Сульфуру

H2SO3-сульфітна кислота

6-д

2NO2+H2O=HNO2+HNO3

NO2-оксид Нітрогену

HNO2- нітритна кислота

HNO3-нітратна кислота