Допоможіть даю 100 балів 1.Установіть відповідність між оксидом та відповідним йому гідратом,

запишіть рівняння реакції утворення гідрату з оксиду: N2O5(нітроген (V) оксид) NaOH (натрій гідроксид) SO3 (cульфур (VI) оксид) HNO3 (нітратна кислота) Na2O (натрій оксид) H2SO4 (сульфатна кислота) 2. Серед запропонованих речовин виберіть оксиди, дайте їм назви: K2O, О2, KNO3, Н2NО3, CO2, NaOH, ZnO, H2CO3, Al2O3, O3, SO3, Al(OH)3, FeO. 3. Визначте валентності хімічних елементів у таких сполуках: SO2, ZnO, BaO, K2O, P2O3, CO.

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанов Игорь.

Ответ:

Объяснение:

N2O5(нітроген (V) - HNO3 (нітратна кислота)

N2O5 + H2O = 2HNO3

SO3 (cульфур (VI) оксид)  - H2SO4 (сульфатна кислота)

SO3 + H2O = H2SO4

Na2O (натрій оксид) - NaOH (натрій гідроксид)

Na2O + H2O = 2NaOH

2)

K2O - оксид калію

CO2 - оксид карбону(IV)

ZnO - оксид цинку

Al2O3 - оксид алюмінію

SO3- оксид сульфуру (VI)

FeO - оксид феруму (ІІ)

3)  IV II     II  II    II  II     I   II    III  II     II  II

    SO2,  ZnO,  BaO,  K2O,  P2O3, CO