цей газоподібний вуглеводень дуже легко зріджується, використовується в якості побутового та

моторного палива. Знайдіть формулу сполуки, якщо масова частка Карбону в ній становить 82,76% а відносна густина сполуки за воднем 29

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Лиза.
M(r) = 29 * 2 = 58 г/моль

n(C) = (58*82.76)/1200 = 4
n(H) = (17.24*58)/100 = 10

C4H10 — бутан