СРОЧНО!!!!!!! Який об*єм(л) за нормальних умов займуть пари етанолу , маса якого 460 г ?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Відповідь: на фото

Пояснення: на фото


Отвечает Пушнов Сергей.

Ответ:

Объяснение:

M(C2H5OH)=44 г/моль

m/M=V/Vm

Vm=22,4 л/моль

V(C2H5OH)=(m(C2H5OH)*Vm)/M(C2H5OH)=(460*22,4)/44=985,6 л