Срочно помогите,ДАЮ 100 балов!!!! 1.Допишіть продукти можливих реакцій, перетворіть дані схеми в

хімічні рівняння: HCl +Zn => HBr + Cu => HCl + MgO => H2SO4 + KOH => H2SO4 +Na2CO3 => HNO3+CaO=>

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Маргарита.

Ответ:

1 2HCl+Zn=ZnCl2+H2

2. HBrhCu= CuBr2+H2

3. HCl+MgO= MgCl2+H2O

4. H2SO4+KOH=K2SO4+2H2O

5. H2SO4+ Na2CO3=Na2SO4+CO3+H2O

6. HNO3+CaO=Ca(NO3)2 + H2O