поможіть пж даю 30 балів. Відносна густина невідомого газу за воднем становить 16. Обчисліть

відносну густину цього газу за вуглекислим газом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крехов Степан.

Ответ:

16

Объяснение:

Відносна густина невідомого газу (D) визначається як відношення густини цього газу до густини водню (H2), який взяти за одиничний стандарт. Тобто:

D = Густина невідомого газу / Густина водню

Також відомо, що густина водню вже є стандартом і дорівнює 1 г/л.

Тобто, D = Густина невідомого газу / 1

За заданими даними відомо, що відносна густина невідомого газу за воднем (D) становить 16. Таким чином, ми можемо записати:

D = 16

Тепер нам треба знайти відносну густину невідомого газу за вуглекислим газом (CO2). Для цього нам потрібно визначити відношення густини невідомого газу (D) до густини вуглекислого газу (CO2).

D за CO2 = D за H2 / D за CO2

Ми вже знаємо, що D за H2 = 1 (оскільки густина водню взята за одиницю стандарту), і D за H2 = 16 (за воднем).

Отже, D за CO2 = 16 / 1 = 16