Яка маса алюміній оксиду відповідає кількості речовин 0,75 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Галузин Олег.

m(Al2O3)=n(Al2O3)×M(Al2O3)=0,75×102=76,5г

M(Al2O3)=102г/моль