обчислити об'єм газу (н.у.) що виділився при взаємодії магнію масою 1,2 г з достанью кількістю

хлороводневої кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Мизиренко Анастасия.

Ответ:

Дано:

m(Mg)=1.2 г

V(H2)-?

Объяснение:

1.2 г х л

Mg+2HCl=MgCl2+H2

24 г/моль 22.4 л

1.2/24=х/22.4

х= (1.2•22.4)/ 24=1.12 л