1. З даного переліку виписати окремо формули оксидів, основ, кислот, солей: H2CO3, NO2, CaSO4,

LiOH, P2O5, HCl, Fe(OH)3, H2SiO3, H2O, K2CO3, Cu(OH)2, AgNO3 Середній рівень (3 бали) 2. Молярна маса – це ... 3. Вкажіть, в яких одиницях вимірюється молярний об’єм: а) л/моль б) моль/л в) г/л г) моль 4. Яка формула показує залежність між масою та кількістю речовини? а) N = n · NA б) m = n · M в) m = ρ · V г) V = n · VM 5. Яка молярна маса купрум (ІІ) сульфату CuSO4 (г/моль): а) 112 б) 160 в) 96 г) 448 6. Вкажіть, що утворюється унаслідок взаємодії основного оксиду з кислотою: а) нова основа та нова кислота б) сіль та вода в) сіль та кислота г) сіль та основа 7. Яка основність ортофосфатної кислоти: а) 1 б) 2 в) 3 г) 4 Достатній рівень (3 бали) 8. Обчислити масу 3,01 · 1023 молекул силікатної кислоти. 9. Виконайте перетворення: P → P2O5 → H3PO4 → Na3PO4 → Ag3PO4 10. Обчислити масу солі, що утворилась при взаємодії 3 моль вуглекислого газу з надлишком кальцій гідроксиду. Високий рівень (3 бали) 11. При взаємодії 34,25 г двовалентного металу з водою виділився водень масою 0,5 г. Визначте метал. 12. Написати рівняння не менше чотирьох неоднотипних реакцій добування цинк сульфату.

Ответы на вопрос

Отвечает Жебеген Даурен.

Объяснение:

1. оксиды: NO2,H2O,P2O5

кислоты: H2SiO3,HCl,H2CO3

основания: LiOH,Cu(OH)2,Fe(OH)3

соли:CaSO4,AgNO3,K2CO3

2.относительная атомная масса элемента т.е. молярная масса равна относительной атомной массе

3. А)

4.Б)

5.160

6. б)

7. в)

9. 4P+5O2=2P2O5; P2O5+3H2O=2H3PO4; H3PO4+3Na=Na3PO4+H2; Na3PO4+3AgNO3=Ag3PO4(осадок)+3NaNO3;

10. 300г