Відносна густина алкану за неоном -3,6. Встановіть його формулу. Обчисліть який об'єм СО2

утвориться при згоранні 2кг цього алкану ​

Ответы на вопрос

Отвечает Спирин Павел.

Ответ:

C5H12/ 3,111m3

Объяснение:

mr(CxH2x+2)=3.6*20=72

12X+2X+2=72

14X=70

C5H12

C5H12+8O2=5CO2+6H2O

n(CO2)=5n(C5H12)

n(CO2)=(2/72)*5

V(CO2)=(2/72)*5*22.4=3,111m3