У 150 г води розчинили 13 г цукру. Знайти масову частку розчиненої речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Ольга.
W ( речовини ) = m ( речовини ) / m ( розчину )

m ( розчину ) = m ( води ) + m ( цукру ) =
150 + 13 = 163 г

W ( речовини ) = 13 / 163 = 0,079 або 7,9%

Відповідь:

W ( цукру ) = 7,9%