Обчисліть відносну густину сульфур(VІ) оксиду SO3 за воднем Н2.


Ответы на вопрос

Отвечает Dubelt Diana.

Відповідь:

D=M(SO3)÷M(H2)

Пояснення:

М(SO3)=32+16×3=80 г/моль

М(H2)=1×2=2 г/моль

D=80÷2=40