Скільки молекул міститься в 1,6 г невідомого газу ,якщо його густина за воднем дорівнює 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Настя.
N ( газа ) = n • Na

n ( газа ) = m / Mr

Mr ( газа ) = D H2 • Mr ( H2 )

Mr ( H2 ) = 1 • 2 = 2

Mr ( газа ) = 8 • 2 = 16

n ( газа ) = 1,6 / 16 = 0,1 моль

Na ( число Авогадро ) — 6,02 • 10^23

N ( газа ) = 0,1 • 6,02 • 10^23 = 0,602 • 10^23

Відповідь:

N ( газу ) = 0,602 • 10^23 .